HAIRMATES Praha

Služby a ceník

Střih

Dámský střih a foukaná

1 100–1 500 Kč

Pánský střih

800–1 000 Kč

Dětský střih do 10ti let

-40 % z ceny střihu

Styling

Foukaná

650–800 Kč

Společenský účes

1 000–2 500 Kč

Tým

Martin Plesar

Martin Plesar

Martinova kadeřnická cesta započala v roce 2006 absolvováním rekvalifikačního kurzu, po němž nastoupil do kadeřnictví na kraji Prahy. Zde se setkal s kolegy, kteří tou dobou byli školiteli. Mluví o velkém štěstí na lidi, po jejichž boku se toho spoustu naučil. Zlomovým a zcela zásadním bylo setkání s Robertem Starým při školení, pořádaném za podpory Evropské unie. Robert byl pro něj velkou inspirací, kolegou i mentorem celých 8 let. Během této doby Martin procestoval svět, sbíral zkušenosti ve světoznámé londýnské akademii Vidal Sassoon i v okolních salonech a aby si přivydělal, pracoval pár měsíců současně jako číšník. Na všechny zkušenosti vždy nahlížel jako na příležitost k rozvoji. Během ročního pobytu ve španělské Valencii absolvoval v Toni & Guy, pod vedením dvou úžasných kadeřníků, Amparo Carratala a Jose Boix, wardering na stylistu a základní techniky barvení pro koloristy. Martin však při své cestě za zkušenostmi nevynechal ani vzdálenější země a dva měsíce strávil na japonském ostrově Shikoku, kde po boku japonských kadeřníků poznával jejich kulturu a styl práce.

Dnes vede vlastní salon na pražských Vinohradech. Myšlenka, kterou v její zhmotněné verzi známe pod dnešním názvem „Hairmates“, se zrodila v roce 2017, kdy byl Martin ještě spokojeně zabydlen v salonu Robert Starý. Správné místo pro studio hledal téměř rok. Pár měsíců trvalo než si ujasnil konkrétní vizi a v čem přesně by měla tkvět jedinečnost Hairmates, jakého ducha by mělo mít.

V Hairmates dnes vytváří prostor pro realizaci jak svých kolegů, tak umělců z dalších oborů. Učí se a rozvíjí jak pracovně, tak osobnostně. Rád cestuje, inspiruje se, poznává nové lidi, propojuje je a podporuje na jejich cestě ke štěstí. Do Hairmates si můžete přijít pro krásu, odpočinek, ale třeba i zameditovat při pravidelných setkáních, která zde Martin pro své klient a přátele pořádá.

Hairmates totiž nejsou jen vlasy, ale i touha vytvářet nový rozměr vztahů mezi lidmi.

Alexandra Fialová

Alexandra Fialová

Poté, co vystudovala obor kadeřnice, začala v roce 2009 na pozici asistentky v centru Prahy v KO Hairgods, kde postupně odstartovala svou kariéru. Po dvou letech dostala příležitost spolupracovat se salonem Bomton, kde následně strávila celkem 7 let. Jak sama říká, byla to pro ni velmi cenná zkušenost. Působení v Bomtonu jí otevřelo cestu k mnoha rozmanitým školením, ale také třeba možnost vyzkoušet si v rámci společnosti práci ve dvou různých salonech, na Brumlovce a poté ve Florentinu.

Do Hairmates ji zavedla touha rozvíjet se a být svým vlastním pánem. Saša ve volném čase ráda cestuje, cvičí a obklopuje se čtyřnohými mazlíčky. Je spolehlivá a má velmi příjemnou energii, kterou předává týmu a samozřejmě i svým spokojeným klientům.

Kontakt